Osallistuminen

Sähköpostiin [email protected]
Otsikolla MEJ 9-12
Jos haluat osallistua vain yhteen kilpailuun, katso kutsun numero osoitteesta ja otsikoi sen mukaan (esim MEJ 5).

Muodossa
Luokka nro (rv) Ratsastaja (seura) - Hevonen

Osallistumisia vasta kun kutsu löytyy MEJ'n kalenterista!

MEJ Maastoestekilpailut 28.05.2011

Harharetki järjestää MEJ'n alaiset maastoestekilpailut 28.05.2011. Viimeinen osallistumispäivä on 26.05.2011. Vastuuhenkilönä toimii Nora H. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta).

Rajoitukset

-Omistajalta vain 3 hevosta samaan luokkaan
-Yksi hevonen enintään 2 luokkaan
-Luokkaan otetaan 30 osallistujaa

Luokat

Luokka 1. 70cm Avoin kaikille TT
Luokka 2. 80cm Avoin kaikille TT
Luokka 3. 90cm Avoin kaikille TT
Luokka 4. 100cm Avoin kaikille TT
Luokka 5. 110cm Avoin kaikille TT
Luokka 6. 120cm Avoin hevosille TT
Luokka 7. 130cm Avoin hevosille TT

Luokka 1-2 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä
Luokat 3-4 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen
Luokka 5-7 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen ja mäkiesteitä

Päivitetty 30.05.2011 klo 16.29

Tulokset

Luokka 1. 29/30
1. Nora (ERI) - Virnan Reksi
2. re-elect (ERI) - Bad Share-Out
3. napina (KGR) - Crookshanks BÄR
4. Puk (SEPPO) - Ainomieli
5. Ipsu (ERI) - Chennye's Mirette
6. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
7. kitta (PZT) - Mini Cooper
8. kitta (PZT) - Platinum 7x RED
9. kitta (PZT) - Winterbell
10. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jillaroo
11. kuusnelonen (ERI) - Jumbuck
12. Ada (PZT) - Sionnah Liam
13. napina (KGR) - Moniet Quentin Tarantino
14. Miracle (PZT) - El Cielo Aguila
15. re-elect (ERI) - Gyneth Gratitude
16. Puk (SEPPO) - Lumianna
17. Miracle (PZT) - Cloisim An Gold
18. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
19. Ada (PZT) - Patch the Law
20. Ada (PZT) - Maighdlin of Eads
21. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
22. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
23. napina (KGR) - World of Warcraft
24. Ipsu (ERI) - Glenndahls Nadelle
25. Ipsu (ERI) - Gina B
26. re-elect (ERI) - Blue Lobelia
27. Hapero (PZT) - Arrowedàl's Aculpoco
28. Miracle (PZT) - Riivinrauta
29. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jackaroo


Luokka 2. 30/30
1. Ada (PZT) - Trickster of Gcio
2. kitta (PZT) - Platinum 7x RED
3. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
4. kitta (PZT) - Mini Cooper
5. kitta (PZT) - Winterbell
6. Nora (ERI) - Virnan Reksi
7. Hilma (Kih) - Halagüeño d'Amelie
8. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
9. Ada (PZT) - Aileen of Swildie
10. Ipsu (ERI) - Svärjades Raoul
11. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
12. Puk (SEPPO) - Ainomieli
13. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
14. re-elect (ERI) - Big Black Boom
15. Ipsu (ERI) - Jefton's Jessie
16. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
17. Puk (SEPPO) - Lumianna
18. Rebecca (HCT) - Kadonnut kaupunkiin
19. Miracle (PZT) - Everway's Montana
20. Puk (SEPPO) - Siipikinner
21. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
22. Hilma (KiH) - Akkordeon
23. Ipsu (ERI) - Coch Glyndwr GB
24. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
25. Ada (PZT) - Harland Laurie
26. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
27. Rebecca (HCT) - Negge's Rowling
28. kuusnelonen (ERI) - Woodview Karelia
29. Hapero (PZT) - Arrowedàl's Aculpoco
30. Miracle (PZT) - Riivinrauta


Luokka 3. 30/30
1. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
2. kitta (PZT) - Slip'Slappy Champ
3. Ada (PZT) - Hendry of Rathven
4. Nora (ERI) - Harharetken Lahja
5. kitta (PZT) - Moniet Adwr
6. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
7. emmylou (VIRUS) - D is for Dangerous
8. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
9. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
10. emmylou (VIRUS) - Ivana VIE
11. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
12. Nora (ERI) - Fiktion Routa
13. kuusnelonen (ERI) - Woodview Karelia
14. Ipsu (ERI) - Painswick Tibbot
15. Ipsu (ERI) - Jefton's Jeanna
16. Puk (SEPPO) - Rentun Kuokkavieras
17. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
18. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
19. Rebecca (HCT) - Sofine's Favanje
20. Ada (PZT) - Rodina of Swildie
21. kitta (PZT) - Crystal Georgina
22. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
23. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
24. Ipsu (ERI) - Jamie Micky
25. Ada (PZT) - Lúcas of Swildie
26. Nora (ERI) - Harharetken Toivo
27. Puk (SEPPO) - Siipikinner
28. re-elect (ERI) - Perle Lily
29. re-elect (ERI) - Shane SP4
30. Miracle (PZT) - Everway's Montana


Luokka 4. 30/30
1. re-elect (ERI) - Shane SP4
2. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
3. emmylou (VIRUS) - Ivana VIE
4. Hapero (PZT) - Lothario
5. Puk (SEPPO) - Rentun Kuokkavieras
6. Hilma (Kih) - Halagüeño d'Amelie
7. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
8. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
9. Nora (ERI) - Harharetken Toivo
10. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
11. kitta (PZT) - Crystal Georgina
12. kitta (PZT) - Moniet Adwr
13. Puk (SEPPO) - Ajatusten Amoriina
14. Hilma (KiH) - Akkordeon
15. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
16. Nora (ERI) - Fiktion Routa
17. emmylou (VIRUS) - D is for Dangerous
18. re-elect (ERI) - Perle Lily
19. Hapero (PZT) - Grayscale BB
20. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
21. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
22. Rebecca (HCT) - BH Señorita
23. Ipsu (ERI) - Jefton's King
24. Ipsu (ERI) - Elvis '56
25. Rebecca (HCT) - Secret SdGER
26. Ipsu (ERI) - Jefton's Sarah
27. kitta (PZT) - Slip'Slappy Champ
28. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
29. Nora (ERI) - Harharetken Lahja
30. Rebecca (HCT) - Mallaidh Sinéad


Luokka 5. 22/30
1. Rebecca (HCT) - Blumfumble
2. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
3. Ipsu (ERI) - Deirdré D
4. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
5. Sara (SJC) - Lady Dimera
6. Hapero (PZT) - Alibi
7. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
8. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
9. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
10. Rebecca (HCT) - Symphony
11. napina (KGR) - Rikkimeni
12. napina (KGR) - Puutteettoman Holtiton
13. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
14. Puk (SEPPO) - Ajatusten Amoriina
15. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
16. Hapero (PZT) - MF Unfailing
17. Ipsu (ERI) - Jefton's Dónald
18. Ipsu (ERI) - Oh! So Justin
19. Nora (ERI) - All Your Attention xx
20. Nora (ERI) - Blown It Again xx
21. Rebecca (HCT) - Damien Dumle Wal
22. napina (KGR) - Mercedes Hey LAC


Luokka 6. 14/30
1. Rebecca (HCT) - Crim St. Clair
2. Nora (ERI) - Blown It Again xx
3. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
4. kuusnelonen (ERI) - D-Day xx
5. Rebecca (HCT) - Royal Dancer
6. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
7. napina (KGR) - Push A Button F
8. napina (KGR) - Dhampir SdGER
9. napina (KGR) - Honeydukes BÄR
10. Rebecca (HCT) - Naughty Billy
11. Nora (ERI) - All Your Attention xx
12. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
13. kuusnelonen (ERI) - Battle Fieldz
14. kuusnelonen (ERI) - 1st Khiowa xx


Luokka 7. 14/30
1. napina (KGR) - Push A Button F
2. kuusnelonen (ERI) - E. Willow Ring
3. kuusnelonen (ERI) - Merc Zwi
4. kuusnelonen (ERI) - Fenton Cleva xx
5. Nora (ERI) - La Guenevere xx
6. Rebecca (HCT) - Kesha Steeds
7. napina (KGR) - Dhampir SdGER
8. Rebecca (HCT) - Hasenherz GER
9. Nora (ERI) - Primo André xx
10. Tatti (Kih) - Fizkie Jux
11. Rebecca (HCT) - BH Jilliah Morning
12. napina (KGR) - Honeydukes BÄR
13. Nora (ERI) - La Gioconda xx
14. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley