Osallistuminen

Sähköpostiin [email protected]
Otsikolla MEJ 9-12
Jos haluat osallistua vain yhteen kilpailuun, katso kutsun numero osoitteesta ja otsikoi sen mukaan (esim MEJ 5).

Muodossa
Luokka nro (rv) Ratsastaja (seura) - Hevonen

Osallistumisia vasta kun kutsu löytyy MEJ'n kalenterista!

MEJ Maastoestekilpailut 29.05.2011

Harharetki järjestää MEJ'n alaiset maastoestekilpailut 29.05.2011. Viimeinen osallistumispäivä on 27.05.2011. Vastuuhenkilönä toimii Nora H. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta).

Rajoitukset

-Omistajalta vain 3 hevosta samaan luokkaan
-Yksi hevonen enintään 2 luokkaan
-Luokkaan otetaan 30 osallistujaa

Luokat

Luokka 1. 70cm Avoin kaikille TT
Luokka 2. 80cm Avoin kaikille TT
Luokka 3. 90cm Avoin kaikille TT
Luokka 4. 100cm Avoin kaikille TT
Luokka 5. 110cm Avoin kaikille TT
Luokka 6. 120cm Avoin hevosille TT
Luokka 7. 130cm Avoin hevosille TT

Luokka 1-2 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä
Luokat 3-4 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen
Luokka 5-7 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen ja mäkiesteitä

Päivitetty 30.05.2011 klo 16.34

Tulokset

Luokka 1. 29/30
1. napina (KGR) - World of Warcraft
2. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
3. kuusnelonen (ERI) - Jumbuck
4. re-elect (ERI) - Blue Lobelia
5. Puk (SEPPO) - Ainomieli
6. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
7. Ipsu (ERI) - Chennye's Mirette
8. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
9. Nora (ERI) - Virnan Reksi
10. Miracle (PZT) - Cloisim An Gold
11. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
12. kitta (PZT) - Mini Cooper
13. kitta (PZT) - Winterbell
14. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jillaroo
15. Ipsu (ERI) - Gina B
16. kitta (PZT) - Platinum 7x RED
17. Puk (SEPPO) - Lumianna
18. Ada (PZT) - Sionnah Liam
19. napina (KGR) - Crookshanks BÄR
20. napina (KGR) - Moniet Quentin Tarantino
21. re-elect (ERI) - Bad Share-Out
22. Ipsu (ERI) - Glenndahls Nadelle
23. Miracle (PZT) - Riivinrauta
24. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jackaroo
25. Miracle (PZT) - El Cielo Aguila
26. Ada (PZT) - Patch the Law
27. Ada (PZT) - Maighdlin of Eads
28. Hapero (PZT) - Arrowedàl's Aculpoco
29. re-elect (ERI) - Gyneth Gratitude


Luokka 2. 30/30
1. Puk (SEPPO) - Siipikinner
2. Puk (SEPPO) - Lumianna
3. re-elect (ERI) - Big Black Boom
4. Ipsu (ERI) - Coch Glyndwr GB
5. Rebecca (HCT) - Kadonnut kaupunkiin
6. Rebecca (HCT) - Negge's Rowling
7. Ada (PZT) - Harland Laurie
8. Miracle (PZT) - Riivinrauta
9. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
10. Hilma (Kih) - Halagüeño d'Amelie
11. Nora (ERI) - Virnan Reksi
12. Ipsu (ERI) - Jefton's Jessie
13. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
14. kitta (PZT) - Winterbell
15. Miracle (PZT) - Everway's Montana
16. kitta (PZT) - Mini Cooper
17. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
18. Puk (SEPPO) - Ainomieli
19. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
20. kitta (PZT) - Platinum 7x RED
21. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
22. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
23. Hapero (PZT) - Arrowedàl's Aculpoco
24. kuusnelonen (ERI) - Woodview Karelia
25. Ada (PZT) - Aileen of Swildie
26. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
27. Ipsu (ERI) - Svärjades Raoul
28. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
29. Hilma (KiH) - Akkordeon
30. Ada (PZT) - Trickster of Gcio


Luokka 3. 30/30
1. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
2. Rebecca (HCT) - Sofine's Favanje
3. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
4. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
5. Nora (ERI) - Harharetken Lahja
6. Puk (SEPPO) - Siipikinner
7. kuusnelonen (ERI) - Woodview Karelia
8. re-elect (ERI) - Perle Lily
9. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
10. Miracle (PZT) - Everway's Montana
11. emmylou (VIRUS) - D is for Dangerous
12. kitta (PZT) - Crystal Georgina
13. Nora (ERI) - Harharetken Toivo
14. Ipsu (ERI) - Painswick Tibbot
15. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
16. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
17. Ipsu (ERI) - Jefton's Jeanna
18. kitta (PZT) - Moniet Adwr
19. emmylou (VIRUS) - Ivana VIE
20. Ada (PZT) - Lúcas of Swildie
21. Nora (ERI) - Fiktion Routa
22. Ipsu (ERI) - Jamie Micky
23. kitta (PZT) - Slip'Slappy Champ
24. Puk (SEPPO) - Rentun Kuokkavieras
25. Ada (PZT) - Rodina of Swildie
26. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
27. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
28. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
29. Ada (PZT) - Hendry of Rathven
30. re-elect (ERI) - Shane SP4


Luokka 4. 30/30
1. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
2. Hilma (Kih) - Halagüeño d'Amelie
3. Puk (SEPPO) - Ajatusten Amoriina
4. Ipsu (ERI) - Jefton's King
5. Nora (ERI) - Fiktion Routa
6. Hapero (PZT) - Grayscale BB
7. Ipsu (ERI) - Elvis '56
8. re-elect (ERI) - Perle Lily
9. kitta (PZT) - Moniet Adwr
10. Hilma (KiH) - Akkordeon
11. Ipsu (ERI) - Jefton's Sarah
12. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
13. Nora (ERI) - Harharetken Lahja
14. Nora (ERI) - Harharetken Toivo
15. Puk (SEPPO) - Rentun Kuokkavieras
16. Rebecca (HCT) - BH Señorita
17. kitta (PZT) - Slip'Slappy Champ
18. emmylou (VIRUS) - D is for Dangerous
19. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
20. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
21. emmylou (VIRUS) - Ivana VIE
22. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
23. Hapero (PZT) - Lothario
24. kitta (PZT) - Crystal Georgina
25. Rebecca (HCT) - Secret SdGER
26. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
27. re-elect (ERI) - Shane SP4
28. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
29. Rebecca (HCT) - Mallaidh Sinéad
30. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock


Luokka 5. 22/30
1. Nora (ERI) - Blown It Again xx
2. napina (KGR) - Rikkimeni
3. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
4. Rebecca (HCT) - Symphony
5. Rebecca (HCT) - Blumfumble
6. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
7. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
8. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
9. napina (KGR) - Puutteettoman Holtiton
10. Ipsu (ERI) - Deirdré D
11. Ipsu (ERI) - Oh! So Justin
12. Sara (SJC) - Lady Dimera
13. Puk (SEPPO) - Aron Siin-Lilja
14. Nora (ERI) - All Your Attention xx
15. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
16. Rebecca (HCT) - Damien Dumle Wal
17. Hapero (PZT) - Alibi
18. Puk (SEPPO) - Ajatusten Amoriina
19. Hapero (PZT) - MF Unfailing
20. napina (KGR) - Mercedes Hey LAC
21. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
22. Ipsu (ERI) - Jefton's Dónald


Luokka 6. 14/30
1. kuusnelonen (ERI) - D-Day xx
2. kuusnelonen (ERI) - 1st Khiowa xx
3. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
4. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
5. napina (KGR) - Dhampir SdGER
6. kuusnelonen (ERI) - Battle Fieldz
7. Rebecca (HCT) - Crim St. Clair
8. Rebecca (HCT) - Naughty Billy
9. napina (KGR) - Honeydukes BÄR
10. napina (KGR) - Push A Button F
11. Nora (ERI) - Blown It Again xx
12. Nora (ERI) - All Your Attention xx
13. Rebecca (HCT) - Royal Dancer
14. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley


Luokka 7. 14/30
1. Tatti (Kih) - Fizkie Jux
2. Nora (ERI) - Primo André xx
3. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
4. napina (KGR) - Push A Button F
5. Rebecca (HCT) - Kesha Steeds
6. kuusnelonen (ERI) - E. Willow Ring
7. kuusnelonen (ERI) - Fenton Cleva xx
8. Nora (ERI) - La Gioconda xx
9. Rebecca (HCT) - BH Jilliah Morning
10. napina (KGR) - Dhampir SdGER
11. Nora (ERI) - La Guenevere xx
12. kuusnelonen (ERI) - Merc Zwi
13. napina (KGR) - Honeydukes BÄR
14. Rebecca (HCT) - Hasenherz GER