Osallistuminen

Sähköpostiin [email protected]
Otsikolla MEJ 5-8
Jos haluat osallistua vain yhteen kilpailuun, katso kutsun numero osoitteesta ja otsikoi sen mukaan (esim MEJ 5).

Muodossa
Luokka nro (rv) Ratsastaja (seura) - Hevonen <*br>
Poista tähdet!

Osallistumisia vasta kun kutsu löytyy MEJ'n kalenterista!

MEJ Maastoestekilpailut 25.04.2011

Harharetki järjestää MEJ'n alaiset maastoestekilpailut 25.04.2011. Viimeinen osallistumispäivä on 24.04.2011. Vastuuhenkilönä toimii Nora H. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta).

Rajoitukset

-Omistajalta vain 3 hevosta samaan luokkaan
-Yksi hevonen enintään 2 luokkaan
-Luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Osa luokista on avoinna vain ERI'n jäsenille

Luokat

Luokka 1. 70-80cm Avoin kaikille TT
Luokka 2. 90-100cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 3. 110-120cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 4. 130cm Avoin hevosille TT

Luokka 1 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä
Luokat 2 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen
Luokka 3-4 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen ja mäkiesteitä

Päivitetty 26.04.2011 klo 16.23

Tulokset

Luokka 1. 30 os.
1. Toya (WoR) - Aries WL
2. emmylou (VIRUS)- Ivana VIE
3. läjä (PVR) - SCN Joker
4. Toya (WoR) - Epesos WL
5. Elde T. (SEPPO) - Sable Gutt
6. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jackaroo
7. Midar (KiH) - Kaajan Konsta
8. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jillaroo
9. Dani (VWR) - Arnemetia Dawn
10. Break (PVR) - Emerald Baymon
11. Break (PVR) - Fg'r a Number Of
12. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
13. Nora (ERI) - Lakean Eerika
14. Midar (KiH) - Svärjades Ruben
15. Hilma (KiH) - Halagüeño d'Amelie
16. Nora (ERI) - Sannin Suometar
17. emmylou (VIRUS)- D is For Dangerous
18. Hilma (KiH) - Akkordeon
19. Elde T. (SEPPO) - Gåtefulle Domiant
20. Nora (ERI) - Virnan Reksi
21. Dani (VWR) - Ariaflour Dawn
22. kuusnelonen (ERI) - Jumbuck
23. Miracle (PZT) - Everway's Montana
24. Toya (WoR) - Wonderland's Alhena
25. Elde T. (SEPPO) - Fruktig Fiction
26. Midar (KiH) - Suvannon Pehtoori
27. evan (NÖR) - Usvatulen Nuotti
28. Break (PVR) - Castiel ox
29. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
30. Dani (VWR) - Rowland Ion


Luokka 2. 9 os.
1. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
2. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
3. re-elect (ERI) - Perle Lily
4. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
5. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
6. Nora (ERI) - Fiktion Routa
7. re-elect (ERI) - Shane SP4
8. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
9. kuusnelonen (ERI) - Didgeridoo


Luokka 3. 6 os.
1. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
2. Nora (ERI) - John D. Rocker xx
3. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
4. Nora (ERI) - Hr Brady xx
5. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
6. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema


Luokka 4. 8 os.
1. kuusnelonen (ERI) - Faye Ring xx
2. Break (PVR) - Rajab Reflection x
3. Nora (ERI) - Primo André xx
4. kuusnelonen (ERI) - Fenton Cleva xx
5. Nora (ERI) - Blown It Again xx
6. Nora (ERI) - All Your Attention xx
7. Break (PVR) - Quantums Draco xx
8. kuusnelonen (ERI) - Public Enemy #54