Osallistuminen

Sähköpostiin [email protected]
Otsikolla MEJ 5-8
Jos haluat osallistua vain yhteen kilpailuun, katso kutsun numero osoitteesta ja otsikoi sen mukaan (esim MEJ 5).

Muodossa
Luokka nro (rv) Ratsastaja (seura) - Hevonen <*br>
Poista tähdet!

Osallistumisia vasta kun kutsu löytyy MEJ'n kalenterista!

MEJ Maastoestekilpailut 27.04.2011

Harharetki järjestää MEJ'n alaiset maastoestekilpailut 27.04.2011. Viimeinen osallistumispäivä on 26.04.2011. Vastuuhenkilönä toimii Nora H. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta).

Rajoitukset

-Omistajalta vain 3 hevosta samaan luokkaan
-Yksi hevonen enintään 2 luokkaan
-Luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Osa luokista on avoinna vain ERI'n jäsenille

Luokat

Luokka 1. 70-80cm Avoin kaikille TT
Luokka 2. 90-100cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 3. 110-120cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 4. 130cm Avoin hevosille TT

Luokka 1 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä
Luokat 2 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen
Luokka 3-4 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen ja mäkiesteitä

Päivitetty 28.04.2011 klo 18.43

Tulokset

Luokka 1.
1. Midar (KiH) - Svärjades Ruben
2. Toya (WoR) - Aries WL
3. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
4. Break (PVR) - Emerald Baymon
5. Toya (WoR) - Epesos WL
6. Nora (ERI) - Virnan Reksi
7. Dani (VWR) - Rowland Ion
8. Elde T. (SEPPO) - Gåtefulle Domiant
9. Dani (VWR) - Arnemetia Dawn
10. emmylou (VIRUS)- D is For Dangerous
11. Toya (WoR) - Wonderland's Alhena
12. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
13. emmylou (VIRUS)- Ivana VIE
14. Break (PVR) - Castiel ox
15. Break (PVR) - Fg'r a Number Of
16. Miracle (PZT) - Everway's Montana
17. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jillaroo
18. Elde T. (SEPPO) - Fruktig Fiction
19. Midar (KiH) - Suvannon Pehtoori
20. Elde T. (SEPPO) - Sable Gutt
21. Nora (ERI) - Sannin Suometar
22. kuusnelonen (ERI) - Jumbuck
23. Midar (KiH) - Kaajan Konsta
24. läjä (PVR) - SCN Joker
25. Nora (ERI) - Lakean Eerika
26. Hilma (KiH) - Halagüeño d'Amelie
27. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jackaroo
28. Dani (VWR) - Ariaflour Dawn
29. Hilma (KiH) - Akkordeon
30. evan (NÖR) - Usvatulen Nuotti


Luokka 2. 9 os.
1. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
2. re-elect (ERI) - Shane SP4
3. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina
4. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
5. re-elect (ERI) - Perle Lily
6. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
7. kuusnelonen (ERI) - Didgeridoo
8. Nora (ERI) - Fiktion Routa
9. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel


Luokka 3. 6 os.
1. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx
2. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
3. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
4. Nora (ERI) - Hr Brady xx
5. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
6. Nora (ERI) - John D. Rocker xx


Luokka 4. 8 os.
1. Break (PVR) - Rajab Reflection x
2. Nora (ERI) - Blown It Again xx
3. Break (PVR) - Quantums Draco xx
4. Nora (ERI) - Primo André xx
5. kuusnelonen (ERI) - Faye Ring xx
6. kuusnelonen (ERI) - Fenton Cleva xx
7. Nora (ERI) - All Your Attention xx
8. kuusnelonen (ERI) - Public Enemy #54