Osallistuminen

Sähköpostiin [email protected]
Otsikolla MEJ 5-8
Jos haluat osallistua vain yhteen kilpailuun, katso kutsun numero osoitteesta ja otsikoi sen mukaan (esim MEJ 5).

Muodossa
Luokka nro (rv) Ratsastaja (seura) - Hevonen <*br>
Poista tähdet!

Osallistumisia vasta kun kutsu löytyy MEJ'n kalenterista!

MEJ Maastoestekilpailut 28.04.2011

Harharetki järjestää MEJ'n alaiset maastoestekilpailut 28.04.2011. Viimeinen osallistumispäivä on 27.04.2011. Vastuuhenkilönä toimii Nora H. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta).

Rajoitukset

-Omistajalta vain 3 hevosta samaan luokkaan
-Yksi hevonen enintään 2 luokkaan
-Luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Osa luokista on avoinna vain ERI'n jäsenille

Luokat

Luokka 1. 70-80cm Avoin kaikille TT
Luokka 2. 90-100cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 3. 110-120cm Avoin ERI'n jäsenille TT
Luokka 4. 130cm Avoin hevosille TT

Luokka 1 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä
Luokat 2 sisältää tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen
Luokka 3-4 sisältävät tavallisia pystyesteitä puista ja kivistä, sekä vesiesteen ja mäkiesteitä

Päivitetty 28.04.2011 klo 18.46

Tulokset

Luokka 1.
1. Midar (KiH) - Kaajan Konsta
2. Toya (WoR) - Epesos WL
3. Miracle (PZT) - Everway's Montana
4. Elde T. (SEPPO) - Gåtefulle Domiant
5. Dani (VWR) - Ariaflour Dawn
6. Nora (ERI) - Virnan Reksi
7. emmylou (VIRUS)- D is For Dangerous
8. läjä (PVR) - SCN Joker
9. Miracle (PZT) - Twinkle Winner
10. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jillaroo
11. Nora (ERI) - Lakean Eerika
12. kuusnelonen (ERI) - Jumbuck
13. Nora (ERI) - Sannin Suometar
14. kuusnelonen (ERI) - Fenton Jackaroo
15. Toya (WoR) - Aries WL
16. Midar (KiH) - Svärjades Ruben
17. Hilma (KiH) - Akkordeon
18. Hilma (KiH) - Halagüeño d'Amelie
19. Elde T. (SEPPO) - Sable Gutt
20. Break (PVR) - Fg'r a Number Of
21. Dani (VWR) - Arnemetia Dawn
22. Toya (WoR) - Wonderland's Alhena
23. emmylou (VIRUS)- Ivana VIE
24. Dani (VWR) - Rowland Ion
25. Miracle (PZT) - Schneesturm Junger Kerl
26. evan (NÖR) - Usvatulen Nuotti
27. Break (PVR) - Castiel ox
28. Break (PVR) - Emerald Baymon
29. Midar (KiH) - Suvannon Pehtoori
30. Elde T. (SEPPO) - Fruktig Fiction


Luokka 2. 9os.
1. Nora (ERI) - Eerikan Marinka
2. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
3. re-elect (ERI) - Shane SP4
4. Nora (ERI) - Fiktion Routa
5. kuusnelonen (ERI) - Juicy Couture
6. re-elect (ERI) - Perle Lily
7. kuusnelonen (ERI) - Corroboree
8. kuusnelonen (ERI) - Didgeridoo
9. Nora (ERI) - Tarun Pirtuliina


Luokka 3. 6 os.
1. Nora (ERI) - Hr Brady xx
2. kuusnelonen (ERI) - Fenton Enema
3. Nora (ERI) - John D. Rocker xx
4. kuusnelonen (ERI) - 6 O'Clock
5. kuusnelonen (ERI) - Retrodance xx
6. Nora (ERI) - Inflate My Ego xx


Luokka 4. 8 os.
1. Nora (ERI) - All Your Attention xx
2. kuusnelonen (ERI) - Faye Ring xx
3. kuusnelonen (ERI) - Public Enemy #54
4. Nora (ERI) - Blown It Again xx
5. Break (PVR) - Quantums Draco xx
6. Nora (ERI) - Primo André xx
7. Break (PVR) - Rajab Reflection x
8. kuusnelonen (ERI) - Fenton Cleva xx